Konya Kayseri Şehirler Arası Taşıma /


Son yaptığımız işlerimizden biri olan Konya Kayseri’ye çok değerli bir müşterimizin yükünü asansörlü taşımacılık sistemimizle taşıdık. Konya Merkezde 4. kattan alınan eşyaları Kayseri Melikgazi’de yine asansörlü taşıma sistemi ile 5. kata taşıdık. İlk olarak müşterimiz bizi tanıdığı için, daha önce hizmet aldığı için yine tercihlerinden dolayı kendisine çok teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Eşyaları gayet fazla ve değerli olduğu için öncelikle sigorta ve sözleşme işlemlerini hallettik. Ardından eşyaların taşınacağı günü belirledik ve söz verdiğimiz saat içerisinde taşıma yerinde ekibimiz, aracımız ve yük asansörümüzle bulunduk. Ev sahibinin eşliğinde alanında uzman personelimiz arasında iş paylaşımı yaptı ve her bir personelimiz kendi uzmanlık alanı olan işe yöneldi. Böylece çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde sökülen eşyaların paketlemesi yapıldı. Neredeyse aynı anda işlemlerini tamamlayan elemanlarımız birer birer paketlenen eşyaları yük asansörü ile 4. kattan asansörlü taşıma sistemi sayesinde dakikalar içerisinde bitirdi. En güzel şekilde araca yerleştirilen eşyalar zarar görmeyecek şekilde istiflendi ve taşımaya hazır hale getirildi. Böylece eşyalar yaklaşık 150 km yol boyunca sarsıntı olmadan zarar görmeden taşınmış oldu.

Hem sigortalı hem de garantili olarak sunduğumuz Konya – Kayseri şehirler arası nakliye işlemini sağ salim ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olduk. Aynı işlemleri Kayseri ilimizde de gerçekleştirdik ve aynı gün içerisinde eşyalarını müşterimize teslim etmiş olduk. Kayseri’de bulunan meslektaşlarımızdan temin ettiğimiz asansör ile Kayseri asansörlü taşımacılık işini de rahat bir şekilde gerçekleştirdik. Ardından her eşya tekrar montajlandı ve yerine yerleştirildi. Müşterimizin tek yapması gereken özel eşyalarını yerleştirmek ve hayatına aynı yerden devam etmek kaldı. Sizler de Konya evden eve nakliye alanında şehir içi veya şehirler arası taşıma işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz. Detaylar için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.Haber Dosyaları

Arama Ekranını Kapat
Aramak istediğiniz ürünü yazınız: